Kvě 292011
 

Dne 28.5.2011 jsme se na přání SDH Lužec nad Cidlinou zůčastnili oslav 120 let založení SDH Lužec. Jelikož naše Erena pochází právě z Lužce, rádi jsme jeli. Jako řidič Mojmír Drábek a palubní mechanik Vlastimil Drábek, spolu s Erenou jsme dorazili kolem 13.hodiny k místnímu kulturnímu domu, kde již probíhala soutěž v požárním sportu. Postavili jsme vozidlo na čestné místo a od té doby rádi čelili obdivovatelům. Všem se líbilo, jak jsme dali našeho veterána do kupy. Zasloužilé hasiče, kteří původně s erenou jezdili, jsme svezli vyhlídkovým tempem po vesnici, ukázali nám dům, kde s naší Pragou naposledy zasahovali. Dostali jsme sošku hasiče, pamětní list a litr zelené jako pozdrav pro kolegy z Mlékosrb. Byla to povedená akce. Zdraví Váš Mója Drábek

 Posted by at 13.33

 Leave a Reply

(required)

(required)

Kontrolní text

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>