Čer 122011

Muži i ženy 2B

Hasičky A – složení družstva – Ilona Škultétyová, Lenka Žofáková, Monika Drábková, Jana Vaníčková, Martina Barešová, Jana Hladíková, Renata Richterová

Zhodnocení útoku: problém na koši, mírný problém na rozdělovači. I přes tyto problémy dokázaly hasičky vybojovat krásné 2.místo!

Výsledný čas: 24,65 sec – 2. místo – GRATULUJEME!

Hasičky B – složení družstva - Káťa Dvořáková, Hedvika Mandátová, Monika Drábková, Jitka Brunclíková, Hana Váňová, Danča Široká, Pavla Vaníčková

Zhodnocení závodu – problém na koši, problém při  spojování hadic C u základny. Také tyto problémy nezabránily hasičkám obhájit své vítězství (ikdyž to bylo o prsa :o ).

Výsledný čas: 24,53 sec – 1. místo – GRATULUJEME!

Hasiči A ? složení družstva ? Petr Zima, Zbyšek Říha, Daniel Brunclík, Karel Suchánek, Lukáš Štrumfa, Lukáš Hovorka, Adam Svoboda

Zhodnocení závodu – snad jen na malé  detaily vše klaplo, tak jak má, ale je potřeba trénovat!

Výsledný čas: 21, 87 sec – 6. místo!

Hasiči B ? složení družstva ? Petr Zima, Honza Škultéty, Láďa Dvořák, Jirka Andrýsek, Tomáš Hladík, Mojmír Drábek, Láďa Škultéty

Zhodnocení závodu: pravý proud nemohl spojit hadice na základně a s velkým zpožděním vybíhal od základny. Tuto ztrátu však dohnal a hasiči dokázali vybojovat krásné 3. místo.

Výsledný čas: 20,32 sec – 3.místo – GRATULUJEME!!

Muži nad 45 let – složení družstva - Jiří Váňa, Jan Daněk, Ladislav Škultéty, Ivo Vaníček, Vlasta Štěrba, Ladislav Zima, Vlastimil Drábek

Zhodnocení závodu - vše klaplo, závod dokončili – gratulujeme!

Výsledný čas: 29, 32 – 3. místo – Gratulujeme!!

Po ukončení soutěže žen vystoupili chlumečští bubeníci – Chlumecké bubny.Po ukončení závodů mohli diváci zhlédnout vystopení policejních psovodů, děti si mohly zaskákat na trampolíně a skákacím hradu. Pod velkým stanem byli k vidění draví ptáci. Přijelo auto dálniční policie,profesionální hasiči z Nového Bydžova nechali nahlédnout do svého auta a dětem nastříkali pěnu na trávník. Třešničkou na dortu byl seskok parašutistů na místní louku vedle koupaliště. Také nám přijely ukázat své vystoupení malé Sovičky ze Sovětic!  K tanci a poslechu hrála odpoledne dechovka a večer country kapela.  Takže jestli se vám to letos líbilo, tak za rok se na vás opět těšíme!

Záběry z letadla, pohled na naše závody z ptačí perspektivy!

Fotky, které nám dodal fotograf Venda :o )

3 Responses to “120 let od založení SDH Mlékosrby – 5.ročník o pohár starosty obce Mlékosrby 11.6.2011”

1. Bohužel ani přes heroický výkon rozdělovače a kosmickou rychlost levého proudu se mužům B nepodařilo zvítězit. Ale chlapci jsou perspektivní a nejlepší výkony mají ještě před sebou.

2. Dík, jsem rád že J. zmínil výkon sprintera hrdiny. Bohužel musím uznat, že šlachoun na pravém proudu vyvinul ještě větší kosmickou rychlost aby mě dohnal…

3. To video ze seskoku parašutistů nemá chybu. Taky bych chtěl jednou vidět Mlékosrby takhle s vrchu, nádhera.