Čer 182011

Muži i ženy 2B

Hasičky – složení družstva - Káťa Dvořáková, Monika Drábková, Lenka Žofáková, Jana Vaníčková, Hana Váńová, Jana Hladíková, Danča Široká

Zhodnocení závodu: vše klaplo tak jak má, bohužel levý proud měl špatnou proudnici, která kuželovitě rozstřikovala vodu, díky tomu nebylo vidět na terč  a ipřesto, že pravý proud měl nastříkováno něco málo přes 22 sec, levý proud útok dokončil až s časem 37,37 sec.

Výsledný čas: 37,37 sec -5.místo!

Hasiči – složení družstva - Jirka Váňa, Honza Škultéty, Láďa Dvořák, Ivo Vaníček, Roman Klouček, Jirka Andrýsek, Láďa Škultéty

Zhodnocení závodu: SUPEEEER, vše klaplo 1. místo!!!! Nejlepší čas v historii SDH Mlékosrby!!! Hasiči byli zřejmě motivováni cenou za první místo což byl sud piva a chlazení.

Výsledný čas: 19,64 sec – 1.místo!!!!

Po oficiálním ukončení závodů následovala ještě soutěž v maskách přez vodu v co nejoriginálnějším plavidle. Naše ženy jako Sněhurka a 7 trpaslíků a naši muži jako Asterix, Obelix a římani.

A ještě přidáme nějaká videa konkurence….

11 Responses to “11. ročník soutěže v požárním sportu „O pohár starosty obce Kosice“ (muži) a 9. ročník soutěže „Stavoka CUP“ (ženy) 18.6.2011”

1. Byly to fakt pěkné závody a ta oslava potom ještě lepší. „Tak jsme první, no a cóóóóóó“ – to mi bude znít v hlavě ještě dlouho a lidem v okolí hasičárny asi taky :-) )

2. Jo chudáci Kosice bez chlazení a mašiny.

3. Jinak Mojo o akci jsem slyšel že se povedla a asi tě Šmudla doma nechtěl :) že jsi si ustlal u Tomíka

4. Oslava se opravdu vyvedla..:) Nejen tobě to bude Mojo znít v hlavě :) koupání taky super – „pám bůh s tebou“ od Ivoše taky nemělo chybu..:D Nové Motto Mlékosrb je opravdu super..!!! :)

5. Škoda, že holkám se to kvůli technické závadě (jak již poněkolikáté) tentokrát nepovedlo. Ale co štěstí ubralo jim, přidalo zase klukům. Těm hadice bouchla ihned po rozsvícení terčů. A čas byl skvělý. Pomalu ale jistě pořád snižují. Jestli to takhle půjde dál, tak po přestupu do kategorie 45+ budou běhat za 17s.

6. Kosicím mašinka pěkně zaskřehotala. Ale oni si mohou říct:“Rozbila se mašina, no a cóóóóóó.“ – viz poslední foto(č. 80) na str.4

7. Gratulaceeeeee! Jste fakt dobrý.

8. Tak tohle mě hlava nebere košaři ať se mrknou (hlavně pro Dana) (Dolní Němčice 0,56s videa podklouzne na startu ale ten koš nechápu :) klobouk dolů)http://www.youtube.com/watch?v=UIeCqBoE19g

9. Pěknej koš. Tak ještě pár tréninků a taky to takhle půjde.

Zítra Humburky.
    Koukejte přivézt zlato (nejlépe dvě), ať se vesnice zas večer trochu otřásá!
    J.

10. Tak my takhle dát koš, tak pak vyčerpáme vodu z kádě než budeme moct pokračovat :) .Zlatě jak to máme teď. Ale naše mužský A-čko by se mohlo opičit, to joo :)

11. A co Krasonice, koš 3,80 s to je taky dost dobrý.