Čer 272011

Muži 3B, ženy 2B  – 2 pokusy

Hasičky – složení družstva: Ilona Škultétyová, Monika Drábková, Hedvika Mandátová, Petra Zimová, Jitka Zimová, Dana Široká, Martina Barešová

Zhodnocení závodu:

1. pokus – nebylo nalito, voda byla až na druhý pokus, takže celkové špatný čas

2. pokus – nepovedl se koš napoprvé , jinak zdařilý útok. I přes tyto problémy jsme vybojovaly krásné 2. míso!

Výsledný čas: 1. pokus 38,68 sec

2. pokus 24,40  sec – 2. místo – GRATULUJEME!

Hasiči  – složení družstvaPetr Zima, Jirka Andrýsek, Daniel Brunclík, Tomáš Hladík, Roman Klouček, Honza Žofák, Láďa Škultéty

Zhodnocení závodu:

1.pokus – nádherný útok, vše klaplo, krásný čas 1. místo z 12 družstev. Ale bylo to těsné, Barchůvek na 2.místě měl čas 21,33 sec!

2. pokus – zdržení na „zadku“

Výsledný čas: 1. pokus: 21,30 sec – 1. místo – GRATULUJEME!!!

2. pokus:   23,70 sec

2 Responses to “O pohár starosty obce Humburky, soutěž v požárním útoku 25.6.2011”

1. Závodní sezóna byla ukončena úspěšně prvním a druhým místem. Zdá se, že pokud za první místo bude sud piva, tak chlapi budou vyhrávat.
    Relativní neoblíbenost závodů v Humburkách u žen (pro dlouhé čekání) rozhodně nezměnilo to, že hlavní rozhodčí musel mít spojky kilometr od sebe ? ještě že s takovými případy se setkáváme pouze asi tak jednou za šest let – další rozhodčí si sem tam do něčeho na základně kopnul….no alespoň že ten vysokej byl v poho.

2. Máš pravdu, takový rozhodčí byl před x-lety ve Výklekách, pak dlouho dobrý až zase letos se jeden našel :/. Jo, jo, ještě, že tam byl ten vysokej, černej :) . Jinak krásný završení sezóny.