Čer 242012
 

A je to tu! Poslední závody hlavní sezóny! Závody v Huburkách. Muži na 3B, ženy na 2B, 2 pokusy, první muži, pak ženy. A právě kvůli tomuto se většinou nikomu do Humburk moc nechce, je to totiž velmi zdlouhavé a to hlavně pro ženy. Ty přicházejí na řadu až někdy kolem poledne. Na tyto závody byla vyslána 3 družstva. Původně skoro kompletní družstvo hasiček „C“ – mladých a 2 družstva mužů. Nutno říci, že „mladým“ holkám se na tréninku vůbec nedařilo a skoro ani jeden útok se nepovedl. Muži trénovali asi jen jednou. A k tomu jsme ráno na závodech museli operativně řešit náhradu za „Béčko“. Vzhledem k tomu,že nás je aktivních 20 hasiček, tak by bylo trapné si od někoho někoho půjčovat. Proto jsme nekompromisně poslaly Moniku Drábkovou domů……aby se přezula a přijela závodit. Přijela totiž jenom fandit a tímto jí děkujeme!!! Proto musela Péťa Zimová jít na „Béčko“ a Monika udělala spoj s Majdou Žofákovou. Bohužel takto neměly vůbec natrénováno, takže se uvidí! Velký dík za závody patří klukům, kteří nám moc pomáhali při přípravě na základně, s taktikou i motáním hadic! Klukům se i přes celkem pěkný čas 22,70 sec a 22,71 sec podařilo obsadit pouze 5. a 6. místo, ale na předních příčkách byla mužstva, která běhají ligu, takže skvělý výkon!
„Mladé“ holky hasičky na svých DRUHÝCH závodech udělaly nejlepší ženský čas sezony a to 22,15 sec a obsadily krásné druhé místo!! Bohužel ženy odběhly pouze 1 kolo, protože na začátku druhého pokusu se stala nehoda a pak už nikdo neměl na závody vůbec pomyšlení.

Hasičky Mlékosrby složení družstva:

Ilona Škultétyová, Monika Drábková, Majda Žofáková, Péťa Zimová, Andrejka Široká, Jana Hladíková, Martinka Zimová

Výsledný čas: 22,15 sec – 2. místo!!!! GRATULUJEME!!!

Hasiči  Mlékosrby „B“ složení družstva:

Láďa Škultéty, Zbyšek Říha, Daniel Brunclík, Martin Špás, Lukáš Štrumpfa, Karel Suchánek, Radek Vaníček

Výsledný čas: 2. pokus: 22,70 sec – 5. místo!

Hasiči Mlékosrby „A“ složení družstva:

Láďa Škultéty, Jirka Andrýsek, Daniel Brunclík, Martin Špás, Roman Klouček, Radek Vaníček, Kružík

Výsledný čas: 1. pokus: 22,71 sec – 6. místo!

 

 Posted by at 21.51

  9 Responses to “O pohár starosty obce Humburky, soutěž v požárním útoku 23.6.2012”

 1. Musim říct že to opět trvalo dlouho v tom úmorným vedru. Jinak když jsem koukal na náš druhej pokus tak je jen škoda že Radek uklouzl po barbusu, protože voda šla z mašiny kolem cca8,56s(když si stopnete video u časomíry) což je supr to dávaj vodu normálně i na ligách (i když je pravda že tady je starovací dráha 7m místo 10) tak musím pochvalit kluky vzádu všechny 3 :) a hlavně Dana letos udělal velkej pokrok. Takže si myslím že by to byl čas stopro pod 20s. Jinak holkám gratuluju moc pěknej čas je vidět že je to mládak krev :)

 2. Jo, jo, souhlasím s Romanem, hlavně s tou mladou krví :o ), že jo Julčo, Mončo a Jani :o )))

 3. Ráda bych se k tomu taky vyjádřila. Je pravda, že se mi do toho vůbec nechtělo. Tak nějak jsem s tím nepočítala a ráno mně bylo dobře. Špatně se mi udělalo až když jsem si jela domů pro boty. Ale nakonec jsem byla ráda, že jsem mohla závodit a našim mladým holkám pomoci k jejich prvnímu poháru :-) . Chtěla bych taky vyzdvihnout práci naší strojnice. Když jsem tam viděla z jiných družstev holky obsluhující mašinu, tak bych se bála být s nima v týmu. Je vidět, že na téhle pozici nemůže být každý. Výkon kluků taky super a mladým holkám přeji hodně zdaru a chuti závodit. Jo, jo, mladá krev je mladá krev :-) .

 4. Souhlasím se všemi. Jinak Ilčo, je to moc pěkně napsaný :) Velký dík patří našim klukům. Pěkně se o nás v Humburkách starali. Byla to souhra nás všech. Bylo to skvělé. Doufám, že v příští sezóně to bude taky tak skvělá souhra jako teď v Humburkách. Mimochodem ty obrácené závody v Barchově, Ty budou stát určitě za to :)

 5. I přes to úmorné vedro a dlouhé trvání, můžu říct, že se mi letos tyhle humburské závody líbily. Opravdu všechno klapalo – nic jsme doma nezapomněli, všichni pomáhali, okamžitě stahovali a motali hadice. Holky si své věci připravily, takže při přípravě nenastal na základně žádný chaos.
  Celkový závěr byl bohužel pokažený, ale snad ten úraz bude bez následků.
  Mladým holkám i klukům přeju, aby závodili pro své potěšení a s chutí a ne s pocitem povinnosti, že to dělají pro někoho jiného.
  Co se týče té „mladé krve“, konečně si toho taky někdo všiml, já to naznačuju pořád, ale nějak to nikdy nikde nezabírá:-)

 6. Jj jak holky říkáte, mladý kluci :-)

 7. Ale jinak na ty závody do Barchova v září bych taky jela :)

 8. Thanks very interesting blog!

 9. Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.good-webhosting.com/

 Leave a Reply

(required)

(required)

Kontrolní text

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>