Čer 172013

Muži v Kosicích vybojovali krásné     2. místo s jejich zatím nejlepším časem 18.17 sec!!!

Ženy obsadily krásné 2. a 3. místo!!

Hasičky Mlékosrby A – složení družstva:  Ilona Škultétyová, Petra Zimová, Markéta Žofáková, Kristýna Drábková, Andrea Široká, Jana Hladíková, Martina Zimová

1. pokus – N – nebylo nalito

2. pokus – 23,70 sec – 3. místo – GRATULUJEME!

Hasičky Mlékosrby B – složení družstva:  Káťa Dvořáková, Monika Drábková, Hedvika Mandátová, Ilona Škultétyová, Hana Váňová, Andrea Jiránková, Dana Široká.

1. pokus – 25.38 sec

2. pokus – 23,27 sec – 2. místo – GRATULUJEME!

Muži Mlékosrby – složení družstva: Petr Zima, Daniel Brunclík, Zbyšek Říha, Martin Špás, Roman Klouček, Ladislav Škultéty, Karel Suchánek

1. pokus – 18,17 sec – 2.místo – GRATULUJEME!!!

2. pokus – N – levý proud nespojil

A na závěr SDH Humburky s „naším“ Romanem :o ) – 1. místo!!

7 Responses to “13. ročník soutěže v požárním sportu „O pohár starosty obce Kosice“ (muži) a 11. ročník soutěže „Stavoka CUP“ (ženy). 15.6.2013”

1. Děkuji všem za účast na závodech v Kosicích je vidět když se trenuje tak to jde samo. Na Humburky budem muset ještě potrénovat i v Kosicích to mohlo být ještě lepší :-)

2. Změna budem muset potrénovat i na 2B :) http://www.firesport.eu/web_media.php?akce=Media&idms=3677

3. Tak dneska to zkusíme dát, doufám že bude stačit za těch 15s. Nerad bych odkládal dnešní občerstvení před hospůdkou :)

4. Romane, nemáš přehnaný požadavky na ty chlapy?

5. Kdo spojuje Cečka do sebe? útok si cvakne proudnici a běží!!!