Srp 062013
 

Dne 15.6.2013 jsme se již podruhé zůčastnili Traktoriády v Novém Bydžově. Vystaveno bylo cca 85 kusů traktorů sériové i domácí výroby a hitorické a vojenské techniky. Po celý den probíhal program v podobě soutěží, jako např. O nejrychlejší a nejpomalejší traktor, jízda zručnosti a soutěže krásy. Kolem poledne vyjela spanilá jízda téměř všech traktorů a po příjezdu byl slavnostně odhalen nejnovější přírůstek do sbírky rodiny Stránských, a to unikátní traktor Svoboda 5. Návštěvnost byla hojná, cca 1500 lidí.

 Posted by at 16.05

 Leave a Reply

(required)

(required)

Kontrolní text

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>