Kvě 272015
 

Tak letošní domácí závody máme zdárně za sebou! Počasí nám přálo, dalo by se říci, že až moc! Ženy vybojovaly 2.místo, muži 3.místo a muži nad 45.let také druhé místo! Po vyhlášení závodů následovala volná zábava, koupání, opalování, společenské hry… Kdo chtěl s námi zůstat až do rána, tak si postavil na koupališti stan, což se líbilo opět nejvíce dětem. Ti odvážnější spali pod širákem. Pro děti byl k dispozici nafukovací hrad. Večer jsme si u táboráku zazpívali u kytary a dětem jsme připravili stezku odvahy, která se jim velice líbila …tímto děkujeme všem strašidlům, ale hlavně všem, kteří se podíleli na přípravě těchto závodů. Doufáme, že se všem u nás líbilo a za rok se k nám opět vrátí!

Ženy – složení družstva – Ilona Škultétyová, Marcela Zimová, Markéta Žofáková, Petra Zimová, Andrea Široká, Jana Hladíková, Martina Zimová.

1. pokus: čas: 2.místo!

2. pokus: N

 Posted by at 8.44

 Leave a Reply

(required)

(required)

Kontrolní text

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>